V torek, 3. 3 2015, smo se ob 17. uri zbrali v vrtcu starši, otroci in vzgojiteljice.
Najprej so bile škatle, škatlice, papir in karton, potem so velike in majhne roke to zlepile, izrezale, okrasile in na koncu še pobarvale. Nastali so čudoviti in raznoliki izdelki, ki jih bomo spustili v vodo naslednjo sredo.
Če bi radi videli, kako izgledajo v živo, vas vabimo, da pridete v sredo, 11. 3. 2015, zvečer na prireditev Luč v vodo, kjer bomo s petjem pozdravili pomlad in simbolično »vrgli luč v vodo«.
Mira Benedičič













Users Today : 5
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 214
Users Last 30 days : 1094
Users This Month : 800
Total Users : 1340255
Your IP Address : 216.73.217.37

