Iskreno smo hvaležni staršem, ki so vpisali svoje otroke v Antonov vrtec in nam zaupali, da jim bomo pomagali pri vzgoji. Z veseljem smo pripravili prireditev, ki je bila namenjena prav njim v zahvalo. Biti mami, biti ati, je lepo, včasih tudi malo težko. Ta dan so bili prav vsi starši lahko ponosni na svoje otroke, kajti s pesmijo, plesom, dramatizacijo in igranjem na instrumente so pokazali delček tega, kar radi delajo v vrtcu. Vsak, od najmlajšega do najstarejšega, je imel svojo vlogo in navdušenje gledalcev je bila velika spodbuda in potrditev. Otroci so imeli iskrice v očeh, staršem pa je bilo toplo pri srcu, čeprav je kar močno pihal veter.
V našem vrtcu vsak dan diši, pa ne samo zato, ker kuharica pripravlja dobrote za zajtrk, kosilo ali malico. Pogosto za to poskrbijo vzgojiteljice, ko z otroki kuhajo in pečejo po receptih naših babic. Želimo ohranjati tradicijo, saj se nam to zdi zelo pomembno. Darilo za starše je bilo pripravljeno z veliko truda in ljubezni. Prejeli so namreč domače jušne rezance. Tudi za pogostitev so poskrbeli otroci, saj so spekli piškote in pripravili slastne sadne tortice.
Nežka Čufar, ravnateljica














Users Today : 28
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 237
Users Last 30 days : 1117
Users This Month : 823
Total Users : 1340278
Your IP Address : 216.73.217.113

