Dragi otroci!
Leto je naokoli in spet se vračam k vam v Antonov vrtec.
Iz omare sem vzel zlato knjigo in preveril, koliko dobrih stvari ste letos storili. Najprej pa vas vprašam: Ali ste bili kaj pridni?
Moji pomočniki angeli so mi prišepnili, da ste bili zelo pridni. Zgodilo pa se je tudi, da ste si kdaj v vrtcu med seboj kaj ponagajali.
No, upam, da v naslednjem letu pride čim manjkrat do prepirov in da se boste skupaj lepo igrali.
Seveda pa tudi letos nisem pozabil na darila. Prinesel se jih zvrhan koš, da se boste lahko v vrtcu skupaj igrali.
Obljubite mi, da boste v prihodnjem letu:
- lepo skrbeli za igrače in jih pospravljali,
- vsak dan prijazno pozdravljali (dober dan, nasvidenje),
- lepo ravnali s knjigami in jih ne boste trgali,
- uporabljali vljudnostne izraze (hvala, prosim, oprosti),
- pridno molili in hodili v cerkev,
- poslušali in ubogali vzgojiteljice,
- spoštovali svoje prijatelje in vrstnike in
- da si ne boste med seboj nagajali.
Bodite pridni, v vrtcu se lepo imejte, pa se vidimo spet prihodnje leto.
Z lepimi pozdravi
vaš Miklavž













Users Today : 31
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 240
Users Last 30 days : 1120
Users This Month : 826
Total Users : 1340281
Your IP Address : 216.73.217.113

