V mesecu maju imamo v vrtcu že tradicionalno srečanje s starimi starši. Zbrali smo se pri kapelici, s Fatimsko Marijo in tremi pastirčki. Starim staršem smo zapeli dobrodošlico in ljudske pesmi.
Marijo smo počastili s šmarnično pobožnostjo. Skupaj s starimi starši smo v delavnicah izdelali podobico z rožnim vencem in jo okrasili s šmarnicami iz papirja. Sledilo je prijetno druženje ob pecivu in kavi. Stari starši so imeli tudi možnost fotografiranja s svojimi vnuki za spomin iz vrtca.
Marjeta Nastran













Users Today : 31
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 240
Users Last 30 days : 1120
Users This Month : 826
Total Users : 1340281
Your IP Address : 216.73.217.113

