V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317908
Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 218
Users Last 30 days : 970
Users This Month : 555
Total Users : 1317908
Your IP Address : 3.236.116.27

Na pošti

V poslovni enoti Pošte Slovenije v Železnikih smo se z veseljem udeležili organiziranega ogleda sodobne pošte v našem kraju. Pod vodstvom Nataše Šubic smo se najprej sprehodili mimo okencev  za sprejem poštnih pošiljk, opravljanje denarnih storitev in mimo poštnih predalov. V večjih prostorih, kjer  razvrščajo pošiljke, nam je svoje delo pismonoše predstavil Gregor Frelih.  Z neverjetnim čutom za otroke nam je na humorističen način razložil, kako poteka razvrščanje pošiljk in dostava le teh na naše domove. Z največjim veseljem smo si ogledali tudi vozni park pošte in se prepričali na lastne oči, kako velike so torbe in škatle za pošiljke, ki jih prevaža pismonoša.

Nato smo se v teh vlogah preizkusili še sami in vrtec se je spremenil v pravo veliko pošto.

Marjeta Nastran


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje