V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317908
Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 218
Users Last 30 days : 970
Users This Month : 555
Total Users : 1317908
Your IP Address : 3.236.116.27

Čarobna noč 2023

Pa smo dočakali težko pričakovano čarobno noč, na katero smo se pripravljali skozi cel teden. Izdelovali smo okraske, prepevali ter okrasili igralnico. Napočil je čas, ko se je začela čarobna noč, otroci so vstopili v čarobni vrtec. Takoj smo začeli s plesom in se odpravili po osvetljenem stopnišču do čarobnega predora. Pred predorom je vsak dobil čarobni prah, da je lahko vstopil v igralnico. Imeli smo tudi različne  delavnice. Izdelovali smo snežake iz plastičnih kozarcev, na leseni podlagi iz naravnih materialov ustvarili čudovite izdelke ter naredili cake popse. Obiskala sta nas tudi čarodeja Čare in Mare, pokazala sta nam različne čarovnije in nas zelo nasmejala. Po večerji smo dobili pismo od škratka, da nas čaka za vrtcem skriti zaklad. Zato smo se ga odpravili poiskati in ga tudi našli. Pogledali smo si še manjši ognjemet z rimskimi svečami in se odpravili nazaj na toplo. Malo smo še zaplesali in se pripravili za spanje. Kmalu smo se vsi prepustili čarobnim sanjam.

Špela Rihtaršič


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje