V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Prosim
    Deček pri kosilu: “Še bi jedel.” Deklica, ki sedi poleg njega: “Kaj pa PROSIM, pa to?”

Obisk

1318576
Users Today : 23
Users Yesterday : 26
Users Last 7 days : 166
Users Last 30 days : 802
Users This Month : 304
Total Users : 1318576
Your IP Address : 34.204.198.73

Dan staršev 2023 – 1. del

Iskreno smo hvaležni staršem, ki so vpisali svoje otroke v Antonov vrtec in nam zaupali, da jim bomo pomagali pri vzgoji. Z veseljem smo pripravili prireditev, ki je bila namenjena prav njim v zahvalo. Biti mami, biti ati, je lepo, včasih tudi malo težko. Ta dan so bili prav vsi starši lahko ponosni na svoje otroke, kajti s pesmijo, plesom, dramatizacijo in igranjem na instrumente so pokazali delček tega, kar radi delajo v vrtcu. Vsak, od najmlajšega do najstarejšega, je imel svojo vlogo in navdušenje gledalcev je bila velika spodbuda in potrditev. Otroci so imeli iskrice v očeh, staršem pa je bilo toplo pri srcu, čeprav je kar močno pihal veter.
V našem vrtcu vsak dan diši, pa ne samo zato, ker kuharica pripravlja dobrote za zajtrk, kosilo ali malico. Pogosto za to poskrbijo vzgojiteljice, ko z otroki kuhajo in pečejo po receptih naših babic. Želimo ohranjati tradicijo, saj se nam to zdi zelo pomembno. Darilo za starše je bilo pripravljeno z veliko truda in ljubezni. Prejeli so namreč domače jušne rezance. Tudi za pogostitev so poskrbeli otroci, saj so spekli piškote in pripravili slastne sadne tortice.

Nežka Čufar, ravnateljica

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje