V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 44
Users Last 30 days : 191
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 3.238.111.130

Radi imamo zimo

Težko pričakovani zimski športni dan je tu. Na lep sončen dan smo se odpravili na smučišče Rudno. Tega dne smo se vsi zelo veselili, do smučišča nas je namreč peljal avtobus. Tam so otroci starejše in srednje skupine vzeli lopate za sneg ter stekli na breg. Za njimi so prikorakali še najmlajši, ki so imeli s seboj kanglice in lopatke. Spuščali smo se po snegu, se kepali, kotalili po snegu, igrali z lopatkami. Res je bil poseben dan za vse. Vmes smo imeli kratek odmor, da smo se posladkali s piškoti in čajem ter hitro stekli nazaj na sneg. Kmalu smo se zadovoljni ter utrujeni z avtobusom odpeljali nazaj v vrtec.

Za prijetno zimsko dopoldne se zahvaljujemo gospodu Srečku Mohoriču.

Špela Rihtaršič

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje