V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

Obisk

1315624
Users Today : 29
Users Yesterday : 30
Users Last 7 days : 220
Users Last 30 days : 994
Users This Month : 351
Total Users : 1315624
Your IP Address : 35.174.62.162

Obisk polžka

Končno nas je obiskalo zlato sonce, nas razveselilo s svojimi žarki in nas še bolj spodbudilo, da obiščemo naravo, gozd, travnik. V deževnem obdobju pa smo naravo prenesli kar v igralnico, saj nas je obiskal polž in nam popestril dopoldneve. Polžka so se otroci razveselili. Čisto vsi otroci so se polžka dotaknili in se z njim spoznali. Polžek je bil prav radoveden in nas je ves čas spremljal s svojimi rožički ter pokazal svoje plezalne spretnosti. Uredili smo mu prijeten začasen dom kar v terariju. En teden smo zanj skrbeli, peli pesmico o polžku ter ga opazovali. Ko smo ga odnesli nazaj v naravo, smo na sprehodu srečali njegovega prijatelja ter smo tako oddali v naravo kar dva polžka. Še dobro, da je polžek po poti dobil družbo in ne bo prav nič osamljen. Otroci so se od polžka poslovili in prav vsi smo bili veseli, da ima polžek sedaj dovolj prostora, hrane in vsega, kar potrebuje za svoje življenje.

Irena Vodnik

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje