Vrtec je 1. septembra dopolnil 25 let. Kot brhka mladenka sije v vsej lepoti. Pa ne lepoti na zunaj, pač pa notranji lepoti. V lepoti spominov vseh generacij otrok, ki so ga obiskovali, v spominih mnogih, ki so bili zaposleni v našem vrtcu, ali pa so opravljali pedagoško prakso. Samo Bog ve, koliko ljudi je hvaležnih za ta vrtec, samo On ve, koliko molitev je bilo posvečenih vsem v vrtcu.
Naj Antonov vrtec živi, naj cveti, naj se krepi in razvija v srcih ljudi še naprej, še nekajkrat po 25 let!
Nežka Čufar, ravnateljica













Users Today : 20
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 229
Users Last 30 days : 1109
Users This Month : 815
Total Users : 1340270
Your IP Address : 216.73.217.113

