V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Prosim
    Deček pri kosilu: “Še bi jedel.” Deklica, ki sedi poleg njega: “Kaj pa PROSIM, pa to?”

Obisk

1318576
Users Today : 23
Users Yesterday : 26
Users Last 7 days : 166
Users Last 30 days : 802
Users This Month : 304
Total Users : 1318576
Your IP Address : 34.204.198.73

Obisk v knjižnici

V začetku marca smo se vse skupine iz Antonovega vrtca podale z avtobusom do knjižnice v Železnikih.

Kot vedno, nas je tudi tokrat sprejela prijazna knjižničarka gospa Tatjana. Najprej nas je popeljala v svet knjig in natančno smo si ogledali prostor poln polic, na njih pa lepo zložene knjige. V prostoru za najmlajše so le te čakale, da si jih ogledamo. Otroci so ji z zanimanjem prisluhnili in izvedeli marsikaj novega. Najbolj jih je pritegnila pravljična soba, v kateri nam je knjižničarka predstavila različne knjige in nam prebrala zanimivo, njihovi starosti primerno, pravljico. Ker pa je knjižnica namenjena izposoji knjig, smo vsi skupaj izbrali tudi različne knjige, katere listamo in beremo v vrtcu. Na ta način otroci spoznavajo svet pravljic, naučijo se pravilno ravnati s knjigami, poleg tega pa se otroci v tem obdobju učijo izražati svoje misli, čustva in razumeti sporočila drugih.

V vrtcu se močno zavedamo, da je vse to zelo pomembno za otroke v predšolskem obdobju, zato si želimo, da bi otroci veselje do poslušanja ohranili še naprej.

Damijana Leben

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje