V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Matematični liki
    Z otroki se pri gibalni igri razvrstimo v skupine: skupina krogov, skupina trikotnikov in skupina kvadratov. Na koncu igre skupina kvadratov komentira rezultat igre: Zmagali smo »KRAVATNIKI.«

Obisk

1318733
Users Today : 28
Users Yesterday : 25
Users Last 7 days : 180
Users Last 30 days : 802
Users This Month : 461
Total Users : 1318733
Your IP Address : 3.226.72.194

Sestrice in bratci na obisku

Rojstvo otroka v družini je veliko doživetje za starše, na poseben način pa to sprejemajo bratci in sestrice. V vrtcu se otroci veselijo vsakoletnega dogodka, ko povabimo na obisk mamice z dojenčki, ki imajo bratce in sestrice v vrtcu. Ponosni bratci in sestrice, ki so v vrtcu, so tudi tokrat z navdušenjem pomagali mamicam pri predstavitvi svojih malčkov: kaj že zmorejo, koliko so stari, kaj imajo najraje… Letos je bil obisk kar množičen, zato smo lahko nazorno videli razlike v starosti in razvoju. Malčki so se v vrtcu dobro počutili in se z nami veselili ob petju in igri. Mamice z dojenčki pa so s svojim obiskom v vrtcu seveda najbolj osrečile svoje otroke.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje