• Matematični liki
    Z otroki se pri gibalni igri razvrstimo v skupine: skupina krogov, skupina trikotnikov in skupina kvadratov. Na koncu igre skupina kvadratov komentira rezultat igre: Zmagali smo »KRAVATNIKI.«

Your IP Address : 3.226.72.194

Sestrice in bratci na obisku

Rojstvo otroka v družini je veliko doživetje za starše, na poseben način pa to sprejemajo bratci in sestrice. V vrtcu se otroci veselijo vsakoletnega dogodka, ko povabimo na obisk mamice z dojenčki, ki imajo bratce in sestrice v vrtcu. Ponosni bratci in sestrice, ki so v vrtcu, so tudi tokrat z navdušenjem pomagali mamicam pri predstavitvi svojih malčkov: kaj že zmorejo, koliko so stari, kaj imajo najraje… Letos je bil obisk kar množičen, zato smo lahko nazorno videli razlike v starosti in razvoju. Malčki so se v vrtcu dobro počutili in se z nami veselili ob petju in igri. Mamice z dojenčki pa so s svojim obiskom v vrtcu seveda najbolj osrečile svoje otroke.

Marjeta Nastran