V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Sestrice in bratci na obisku

Rojstvo otroka v družini je veliko doživetje za starše, na poseben način pa to sprejemajo bratci in sestrice. V vrtcu se otroci veselijo vsakoletnega dogodka, ko povabimo na obisk mamice z dojenčki, ki imajo bratce in sestrice v vrtcu. Ponosni bratci in sestrice, ki so v vrtcu, so tudi tokrat z navdušenjem pomagali mamicam pri predstavitvi svojih malčkov: kaj že zmorejo, koliko so stari, kaj imajo najraje… Letos je bil obisk kar množičen, zato smo lahko nazorno videli razlike v starosti in razvoju. Malčki so se v vrtcu dobro počutili in se z nami veselili ob petju in igri. Mamice z dojenčki pa so s svojim obiskom v vrtcu seveda najbolj osrečile svoje otroke.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje