V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Obisk

1312048
Users Today : 9
Users Yesterday : 24
Users Last 7 days : 187
Users Last 30 days : 720
Users This Month : 161
Total Users : 1312048
Your IP Address : 3.235.60.197

Čarobna noč 2019-1.del

Tudi letos smo v vrtcu preživeli čarobno noč. Verjetno ste že slišali, da je to noč, v kateri se dogajajo samo čarobne stvari. Za vstop v svet čarobnosti je potrebna čarobna pot, ki nas popelje skozi čarobna vrata. Tudi nas je pričakalo vse to in še več. Potrebovali smo čarobno vstopnico, čarobni prah in čarobne lase. Ko smo vse to imeli, se je začela prava čarobnost večera. Z otroki smo plesali, prepevali, ustvarjali snežinke in okraske. Obiskala sta nas tudi čarodeja Mare in Čare, ki prav tako čarobno čarata. Za čarobno večerjo je poskrbela kuharica Nataša. Odšli smo tudi na vrtčevsko igrišče, kjer smo iskali čarobni zaklad in ga na koncu tudi našli. Priznati moramo, da nam ga je letos škratek zelo dobro skril. Ob poznih urah smo se oblekli v pižame in se prepustili čarobnosti naših sanj.

Ste se vprašali, kaj vse je čarobno? Za vzgojiteljice so čarobni nasmehi in vragolije otrok, čarobni so starši, ki nam zaupajo svoje otroke, čarobne so besede, ki nam polepšajo dan, čaroben je svet, ki ga sestavljajo dobri ljudje.

Katja Luznar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje