V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 49
Users Last 30 days : 200
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 44.200.82.149

Praznična igrica

Vedno smo veseli, kadar se kdo ponudi, da bi otrokom zaigral igrico. Tokrat so nas prijetno presenetili dijaki Srednje šole Veno Pilon iz Ajdovščine. Prišel je težko pričakovani dan, sobo starejše skupine smo spremenili v gledališče in čakali. Kmalu je potrkalo. Aja, saj res, najprej morajo postaviti sceno! Za nas je bilo že to del predstave, ki je imela naslov Žabica Kvakica. Otroci so pozorno sledili zgodbi o žabici, ki se je odločila, da letos zime ne bo prespala. No, pa se je vse srečno končalo.

Zanimivo je bilo, kako so nastopajoči občudovali zbranost otrok, še posebej tistih najmlajših in kako so se po predstavi razgovorili, ko smo jim v zahvalo ponudili piškote, ki so jih spekli otroci. Pohvalili so tudi, da naši otroci lepo pojejo in da se vidi, da veliko pojemo.

Upamo, da bomo še kdaj deležni njihovega obiska, kajti k nam prihajajo na prakso dijakinje, ki obiskujejo to šolo in zadnjih nekaj let je med našimi zaposlenimi tudi vedno kakšna njihova bivša dijakinja.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje