• Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Your IP Address : 44.220.62.183

Kar damo v majcene čevlje, zraste v velike ljudi

e jih zjutraj pošljemo na hribček, kjer jih že čaka Marija, jih lahko samo še pokrižamo in pustimo pri njej, dokler se ne vrnemo.

Hvala vsem dobrotnikom in vsem, ki dobrovoljno delajo v dobro vrtca, vi ste vse to omogočili. Hvala otrokom, ker ste. Hvala Nataši, da vedno, ko stopimo skozi vrata, zadiši po dobrem. Hvala čistilkam, da je vse tako lepo urejeno. Hvala vzgojiteljicam, ki ste vzor Marije v tem površnem svetu. Hvala Nežki, ki skrbi za pike in črtice. Hvala župniku in kaplanu, da nad vsem držita svojo dobrohotno roko.

In hvala Bogu za vse od prvega do zadnjega.

1 Mz 2,2 Sedmi dan je Bog dokončal delo, ki ga je naredil, in počival je sedmi dan od vsega dela, ki ga je storil.

V vrtcu se trudimo, da na otroke prenesemo tudi navado, da se po vsakem končanem dobrem delu poveselimo. Zahvalimo se za vse, kar nam je dobro šlo ter se pomirimo za vse, kar se je zalomilo.

Starši delimo veselje z letošnjimi maturanti. Igrica Domišljavi želodek pa je bila zagotovo primeren izgovor, da smo se tudi starši malce spoznali in izkazali.

Simona Jelenc