V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317909
Users Today : 2
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 219
Users Last 30 days : 971
Users This Month : 556
Total Users : 1317909
Your IP Address : 3.236.116.27

Jaka Oblak in reševalno vozilo

Če bi otroke vprašali, kakšne avtomobile imajo radi, bi med odgovori gotovo največkrat našli: »Takega z lučkami, ki dela viiuviiu.« In želja, da bi kakšnega podobnega videli v živo, se jim/nam je uresničila. V sredo, 26. 9. 2018, je k nam na obisk prišel Jaka Oblak, ki je po poklicu ­­­­zdravstveni reševalec in nam je pripeljal predstavit reševalno vozilo. Od blizu smo si imeli priložnost ogledati reševalno vozilo in navdušenje otrok je bilo zares veliko. Natančno nam je razkazal reševalno vozilo in vse pripomočke, ki jih reševalci uporabljajo pri svojem delu. Razložil in predstavil nam je tudi svoj poklic. Seveda pa so bile najbolj zanimive utripajoče luči in ko je za kratek čas prižgal sireno.

Otroci so obisk komaj čakali in bili na koncu polni navdušenja z željo, da bi ga ob priliki videli, vendar samo v tako prijetnem druženju.

Jaku pa najlepša hvala za čudovit obisk!

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje