V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Matematični liki
    Z otroki se pri gibalni igri razvrstimo v skupine: skupina krogov, skupina trikotnikov in skupina kvadratov. Na koncu igre skupina kvadratov komentira rezultat igre: Zmagali smo »KRAVATNIKI.«

Obisk

1318739
Users Today : 34
Users Yesterday : 25
Users Last 7 days : 163
Users Last 30 days : 780
Users This Month : 467
Total Users : 1318739
Your IP Address : 3.226.72.194

Bodoči vrtičkarji

V vrtcu se otroci zelo radi igrajo z dojenčki in igro vlog mamic. V ponedeljek, 7. 5. 2018, pa se nismo igrali, saj smo v vrtec dobili prav poseben obisk – mamice z dojenčki. Tega obiska so bili še posebno veseli 4 naši otroci. Martin Demšar se je razveselil sestrice Izabele, Leja bratca Žiga, Blaž sestrice Jerce in Meta sestrice Mance. Dojenčki so bili zares veseli, ko so nas opazovali in poslušali, ko smo jim zapeli nekaj pesmic. Mamice, sestrice in bratec pa so nam z veseljem pokazali, kaj vse potrebujejo dojenčki. Seboj so prinesli nekaj igrač, pleničk, dud ter tudi nosilk. Med tem pa so nam dojenčki pokazali, kako se že znajo premikati na blazini. Ker pa je vsega lepega enkrat konec, je tudi ta prijeten obisk minil. Sedaj je bil samo obisk, kmalu pa bodo zrasli in prišli v vrtec, kjer se bomo skupaj igrali. Do takrat pa jim želimo vse lepo.

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje