V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317908
Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 218
Users Last 30 days : 970
Users This Month : 555
Total Users : 1317908
Your IP Address : 3.236.116.27

Obisk v knjižnici v Železnikih

Knjige so naš zaklad. Že Einstain je rekel: “Če želite, da bo vaš otrok pameten, mu pripovedujte pravljice in če želite, da bo še bolj pameten, mu pripovedujte še več pravljic.” Tudi v vrtcu vsakodnevno prebiramo knjige in v njih iščemo znanje, zabavo, umetnost, kulturo…

Že tisti najmlajši, eno leto stari, se zelo radi zadržujejo v knjižnih kotičkih. Še hoditi ne znajo, a že stegujejo roke proti knjigam in prav ob slikanicah nastajajo prve besede.

Razveselili so se tudi otroci starejše skupine, ko smo obiskali knjižnico. Knjižničarka Tatjana Šmid nam je nazorno predstavila knjižnico in nas seznanila z najbolj zanimivimi knjižnimi novostmi za otroke. Zelo pozorno so otroci prisluhnili pravljici, ki jo je pripovedovala ob knjigi in zraven še animirala z lutko – kačo.

Brez pravljice ni otroštva.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje