V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1313950
Users Today : 4
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 234
Users Last 30 days : 909
Users This Month : 708
Total Users : 1313950
Your IP Address : 34.204.169.230

Obisk v knjižnici v Železnikih

Knjige so naš zaklad. Že Einstain je rekel: “Če želite, da bo vaš otrok pameten, mu pripovedujte pravljice in če želite, da bo še bolj pameten, mu pripovedujte še več pravljic.” Tudi v vrtcu vsakodnevno prebiramo knjige in v njih iščemo znanje, zabavo, umetnost, kulturo…

Že tisti najmlajši, eno leto stari, se zelo radi zadržujejo v knjižnih kotičkih. Še hoditi ne znajo, a že stegujejo roke proti knjigam in prav ob slikanicah nastajajo prve besede.

Razveselili so se tudi otroci starejše skupine, ko smo obiskali knjižnico. Knjižničarka Tatjana Šmid nam je nazorno predstavila knjižnico in nas seznanila z najbolj zanimivimi knjižnimi novostmi za otroke. Zelo pozorno so otroci prisluhnili pravljici, ki jo je pripovedovala ob knjigi in zraven še animirala z lutko – kačo.

Brez pravljice ni otroštva.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje