V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

1310214
Users Today : 1
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 178
Users Last 30 days : 607
Users This Month : 497
Total Users : 1310214
Your IP Address : 3.239.59.31

Najmlajši vozniki

Dojenčka peljemo v vozičku, ko pa otrok shodi, kmalu želi tudi sam kaj voziti. Seveda to v starih časih ni bilo tako preprosto, danes pa so na voljo najrazličnejša prevozna sredstva, ki otroku omogočajo veliko samostojnosti in nabiranja »vozniških izkušenj«.

Ko pride pomlad in z njo topli dnevi, otroci v Antonovem vrtcu že vedo, da bomo imeli kolesarske dneve. Letos so bili 25. aprila prvi na vrsti najmlajši. Pri njih seveda to ni čisto pravi kolesarski dan, ker so za kolesa še premajhni, je pa to poseben dan, saj s svojimi vozili napolnijo dvorišče vrtca. Želijo preizkusiti tudi prijateljevo vozilo, ki je seveda drugačno in polno drobnih skrivnosti.

Upamo, da se bo toplo vreme nadaljevalo tudi v mesecu maju in bodo svoje kolesarsko znanje lahko pokazali tudi ostali otroci.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje