V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 49
Users Last 30 days : 200
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 44.200.82.149

Vrtec praznuje

Zvonček kliče cin, cin, con,

k nam prihaja svet‛ Anton …

In zopet smo se tudi letos, 17. januarja, spomnili na zavetnika našega vrtca, Svetega Antona. Otroci o njegovem življenju vedo veliko stvari in zanimivosti, prav tako vedno znova zelo radi zapojejo pesem, ki pripoveduje o njem. Z veseljem so ustvarili vsak svojega Antona iz plastenke in različnega materiala ter majceno Sveto pismo in naredili pujske iz slanega testa. Prav tako so se lahko preizkusili v dramski vlogi svetega Antona. Ker je sveti Anton Puščavnik tudi zavetnik živinorejcev, je velikokrat upodobljen s prašičkom. Ob veselem, prazničnem vzdušju smo spekli tudi sladke prašičke in jih ob koncu dneva ponosno odnesli domov.

Irena Vodnik

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje