• Matematični liki
    Z otroki se pri gibalni igri razvrstimo v skupine: skupina krogov, skupina trikotnikov in skupina kvadratov. Na koncu igre skupina kvadratov komentira rezultat igre: Zmagali smo »KRAVATNIKI.«

Your IP Address : 3.226.72.194

Obisk pri družini Košmelj

V mesecu oktobru smo se odpravili na sprehod proti Plavžu. Družina Košmelj nas je namreč povabila na obisk, česar smo bili vsi veseli, še posebno pa naš vrtičkar Blaž, njihov sin.

Vstopili smo v velik prostor, katerega so si otroci z velikim zanimanjem ogledovali. V sobi sta bili dve dolgi progi, na koncu proge pa postavljeni keglji. To se je zdelo Antončkom nadvse imenitno.

Ko sta nam Blaževa starša povedala, kaj bomo delali, so bili otroci seveda navdušeni, saj je bil marsikdo prvič na kegljišču. Prav vsi otroci so z velikim zanimanjem prisluhnili staršem in babici našega Blaža in se tudi dosledno držali pravil.

Prav dobro nam je šlo od rok, tole kegljanje, seveda ob pomoči domačih. V tem zanimivem športu so se preizkusili celo nekateri najmlajši.

Za konec nas je prijazna družina postregla še z okusnim sokom in tako se je naša pustolovščina za ta dan končala.

Damijana Leben