V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Obisk

1312047
Users Today : 8
Users Yesterday : 24
Users Last 7 days : 186
Users Last 30 days : 719
Users This Month : 160
Total Users : 1312047
Your IP Address : 3.235.60.197

Srečanje s šolarji

V petek, 3. 11. 2017, smo imeli v Antonovem vrtcu zelo prijetne obiskovalce. Z velikim veseljem smo gostili bivše Antončke, šolarje, ki obiskujejo 1., 2. in 3. razred osnovne šole.

Vsi iz vrtca smo jih pričakali v zgornji igralnici in srečanje pričeli v prijetnem vzdušju. Vsak razred se je predstavil, pravzaprav se jim niti ni bilo potrebno, saj so prav vse otroke od prvega do tretjega razreda vrtičkarji sami prepoznali po imenu.

Šolarji so uspešno rešili glasbene uganke, katere smo potem skupaj prepevali. Ker smo imeli v vrtcu ta dan igralni dan, smo povabili tudi šolarje, da s seboj prinesejo svojo igračo. Z velikim ponosom so jo tudi predstavili. Sledila je igra po igralnicah z igračami, ki so si jih otroci posojali med seboj. Antončkom se je zdelo zelo imenitno, da se lahko igrajo z igračami, ki pripadajo šolarjem, zato so nanje tudi pazili. Šolarjem je bila še posebno všeč igra z vrtčevskimi igračami, posebno z novejšimi, katere jim še niso bile poznane.

Lepo je bilo srečati nasmejane in razigrane šolarje, ki so nam s svojim obiskom popestrili in polepšali dan.

Damijana Leben

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje