V petek, 20. 10. 2017, smo imeli prijetno presenečenje. Na obisk je prišla Vitina mamica Barbara Kavčič. Oblečena pa je bila drugače kot po navadi. Predstavila nam je namreč gorenjsko narodno nošo. Skupaj smo poimenovali dele obleke in tudi njihov pomen. Potem je v narodni noši z enim izmed otrok zaplesala. Na koncu pa je sledilo najlepše. Zapela nam je nekaj ljudski pesmi. V igralnici je nastala tišina, saj smo vsi z navdušenjem poslušali. Z narodno nošo in svojim glasom nam je polepšala dopoldne, za kar smo ji vsi zelo hvaležni.
Ema Zupanc













Users Today : 12
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 221
Users Last 30 days : 1101
Users This Month : 807
Total Users : 1340262
Your IP Address : 216.73.217.37

