V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Stari starši v vrtcu

Biti mama, ata, dedi, ali babi, je lepo. Čas skupaj z vnuki teče drugače, počasneje. Nikamor se ne mudi, dovoljena so tudi razvajanja. In oboji vse to ohranimo v lepih spominih, ki tudi z leti ne zbledijo.

V četrtek, 16. 5. 2017, je minilo natanko eno leto od obiska starih staršev v Antonovem vrtcu in zato je bil ta dan kot nalašč za ponovno druženje, ki je v našem vrtcu že tradicionalno. Vsem so oči žarele od pričakovanja in navdušenja.

Otroci so v kratkem nastopu »popihali« starim staršem na dušo z deklamacijami in pesmicami posvečene prav njim, da se je od sreče orosilo marsikatero oko. Nato je sledilo skupno ustvarjanje: lepljenje raznobarvnih lesenih kolutov in različnih semen na leseno podlago. Koliko potrpežljivosti, vztrajnosti in veselja na enem mestu! Res občudovanja vredno doživetje za vse. Na koncu pa toliko različnih umetnin, da jih je bilo težko prešteti.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje