V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1313950
Users Today : 4
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 234
Users Last 30 days : 909
Users This Month : 708
Total Users : 1313950
Your IP Address : 34.204.169.230

Slovo od bodočih šolarjev 2016

Enkrat v letu so v središču pozornosti bodoči šolarji in sicer na koncu šolskega leta, ko se bliža njihovo slovo od vrtca. Neža, Julij, Tinkara, Žan, Tjaša, Ahac, Ana, Jošt in Lea bodo postali prvošolčki, mi pa jim rečemo mali maturantje.

V soboto, 4. 6. 2016, smo se najprej zbrali pri zahvalni sveti maši in se Bogu zahvalili za blagoslov v preteklem šolskem letu. Seveda je to tudi priložnost, da drug drugemu izrečemo zahvalo, kajti dobro sodelovanje med vzgojiteljicami in starši najbolj občutijo prav otroci.

Po tradiciji starši bodočih šolarjev pripravijo presenečenje. Tokrat so nam zaigrali Žogico Nogico in tako navdušili vse prisotne, da nas niti dež ni mogel zmotiti.

Mali maturantje so dobili vrečko presenečenja, medaljo za opravljen športni program Mali sonček, pohvalo za pravljični nahrbtnik in diplomo za Cici veselo šolo. Tudi ostali otroci niso šli domov praznih rok, saj so dobili letno priznanje za opravljene naloge v športnem programu Mali sonček in pohvalo za pravljični nahrbtnik.

Druženje ob sladoledu in sadju je bilo tako prijetno, da se nikomur ni mudilo domov.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje