V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Obisk

1310576
Users Today : 23
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 239
Users Last 30 days : 824
Users This Month : 105
Total Users : 1310576
Your IP Address : 34.239.148.127

Letovanje 2016-1.del

Že zjutraj v vrtcu smo komaj čakali, da se z bodočimi šolarji odpravimo novim dogodivščinam naproti. Med potjo s kombijem smo veselo peli ter se veselili prvega dneva letovanja. Po obisku Brezij nas jepot vodila na Bled. Tu smo si lahko zelo od blizu ogledali raco, racmana, ptičke in laboda. Zelo živahna in zanimiva je bila vožnja s turističnim vlakom, kjer smo si ogledali okolico jezera. Otroci pa so se najbolj razveselili kopanja v hotelu Wellness Živa, kjer smo se spuščali po toboganu, skakali in plavali. Na poti nazaj smo se ustavili v Škofji Loki v Osnovni šoli Jela Janežiča. Gospa Jana Dolenec nam je predstavila prav posebno »čarobno« sobo, v kateri nas je umirila tiha glasba, različne posebne lučke in svetleči predmeti, akvarij z mehurčki, vodna postelja ter različni mehki vzglavniki. Bilo je res čarobno in prav posebno doživetje. Za konec pa smo se ustavili še na sladoledu. Pot nas je vodila do končne postaje: Dražgoše. V Dražgošah smo se prijetno namestili, se igrali družabne igre in namizni nogomet, prav kmalu pa tudi zaspali. Polni veselja in vtisnjenih lepih trenutkov smo že bili v pričakovanju naslednjega dne.

Irena Kokalj

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje