V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Dolenja vas – Jahalna šola Pot

Po ogledu kmetije smo se z avtobusom odpeljali še do Dolenje vasi k Jahalni šoli Pot. Tam nas je gospod Jani Guzelj lepo sprejel in nas povabil, da smo si ogledali konje ter jih tudi pobožali. Otroci so bili več kot navdušeni, ko so izvedeli, da bo lahko vsak konja tudi jahal. Gospod je vsakega otroka posedel na konja in ga spremljal en krog. Na koncu pa je tudi sam sedel na konja ter odjahal nekaj krogov v kasu, galopu… Veselje otrok je bilo nepopisno. V zahvalo za podarjeno jahanje in njegov čas smo mu izročili majhno darilo ter izrekli en velik HVALA. Dopoldne je vsem nam prehitro minilo, vendar smo se nazaj vrnili s še eno čudovito izkušnjo in spominom.

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje