V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

1310214
Users Today : 1
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 178
Users Last 30 days : 607
Users This Month : 497
Total Users : 1310214
Your IP Address : 3.239.59.31

Bivši kaplan Jure Koželj na obisku

V sredo, 16. 3. 2016, nas je obiskal bivši kaplan gospod Jure Koželj. Prišel nam je povedat nekaj o križevem potu. Z njim je prišel tudi naš gospod župnik Tine Skok. S seboj sta prinesla veliko tablo, na kateri sta bili narisani dve srci – Jezusovo in Marijino. V Jezusovem so bili žeblji, v Marijinem pa trnje. Gospod Jure nam je razložil, da žeblji in trnje predstavljajo naše grehe, zaradi katerih sta Jezus in Marija žalostna. Povedal pa je tudi, da smo lahko mi tisti, ki pomagamo pri tem, da se število ran na srcih zmanjša. To lahko naredimo z dobrimi deli, tolažbo drug drugega, predvsem pa z molitvijo. Skupaj smo zmolili in tako kar takoj prispevali k tolažbi in celjenju ran Jezusovega in Marijinega srca. Vsak otrok je lahko tudi fizično izvlekel en trn ali žebelj iz table, da smo tako videli, kako se je število zmanjšalo. Vsi skupaj smo zelo hvaležni gospodu Juretu za ta obisk in vse, kar nam je dal s svojo katehezo.

Kristina Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje