V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1314015
Users Today : 6
Users Yesterday : 23
Users Last 7 days : 251
Users Last 30 days : 920
Users This Month : 773
Total Users : 1314015
Your IP Address : 44.220.62.183

Zaključna prireditev 1. del

V soboto, 16. 1. 2016, smo v Kulturnem domu v Železnikih pripravili sklepno dejanje celoletnega praznovanja ob 20. obletnici Antonovega vrtca. Prireditev pod imenom “V majhni hiši je veliko prijateljev” je v dvorano privabila številne obiskovalce in prijatelje vrtca. Program je potekal v sproščenem in pristnem domačem vzdušju.
Na odru so se poleg aktivnih vrtičkarjev predstavili tudi nekdanji Antončki , pa tudi njihove družine. Naše druženje je bilo igrivo, poskočno, ritmično in uglašeno. S himno Antonovega vrtca smo to praznovanje zaključili.
Sledila je pogostitev s čajem in dobrotami izpod izurjenih rok staršev naših vrtičkarjev. Ob prijetnem klepetu smo strnili vtise in se strinjali, da smo se vsi skupaj zabavali.
Ob tej priložnosti se za sodelovanje in odlično predstavo iskreno zahvaljujemo družinama Štravs in Triler. Iskrena hvala tudi Teji Potočnik, Lori Štravs in Andreju Rovtarju za glasbeno spremljavo ter našima moderatorjema Tadeju in Vesni Marenk. Hvala tudi vsem, ki so na kakršen koli način sodelovali pri pripravi in izvedbi prireditve.

Damijana Leben

 

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje