V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 49
Users Last 30 days : 200
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 44.200.82.149

Lutkovna predstava Zverjasec

Predpraznični čas smo v Antonovem vrtcu letos popestrile članice KUD France Koblar: Eva Tolar, Ana Mohorič, Tinka Benedik in Kristina Zupanc. Prišle smo zaigrat lutkovno igrico z naslovom Zverjasec. Spoznali smo, kako je miška, najmanjša od nastopajočih živali, z nekaj zvijačami pretentala njene plenilce, da so se je vsi bali. Bila je prav posebna lutkovna predstava, saj so bile lutke narisane na folijo in se je vse skupaj dogajalo na platnu. Ob koncu smo igralke poprosili, da so nam lutke pokazale še od blizu. Otroci so bili obiska zelo veseli in si želijo, da se bomo tudi v prihodnje spomnile nanje s svojim obiskom.

Kristina Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje