V sredo, 29. oktobra, smo imeli v vrtcu prav posebne goste, obiskali so nas šolarji od prvega do tretjega razreda, ki so včasih obiskovali naš vrtec.
Najprej so se nam predstavili, ugibali kaj je v skrivni vreči in z nami zapeli pesmi, ki so jim najbolj ostale v spominu iz vrtčevskih dni. Druženje smo nadaljevali z igro in peko piškotov, s katerimi smo se na koncu posladkali.
Bilo nam je lepo in upamo,da se drugo leto spet vidimo.
Mira Benedičič













Users Today : 3
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 212
Users Last 30 days : 1092
Users This Month : 798
Total Users : 1340253
Your IP Address : 216.73.217.37

