V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1314014
Users Today : 5
Users Yesterday : 23
Users Last 7 days : 250
Users Last 30 days : 919
Users This Month : 772
Total Users : 1314014
Your IP Address : 44.220.62.183

Letovanje bodočih šolarjev

V jeseni nas bo zapustilo devet otrok, ki bodo odšli v šolo. Z njimi smo se odpravili na letovanje. Naša prva pot je bila priprošnja na Brezjah pri Mariji. Nato smo se odpeljali na Bled, kjer smo se kopali, spuščali po toboganu in peljali s turističnim vlakom. Naslednja dva dneva smo preživeli v Dražgošah. Prvi je bil bolj pohodniško obarvan. Povzpeli smo se na Dražgoško goro. Po poti smo raziskovali sledi, jame v skalah in čudovito naravo. V petek, ko so se nam pridružili še ostali otroci iz vrtca, so nam pravi spektakel pripravili gasilci iz Dražgoš, saj smo se lahko preskusili v gašenju požara z gasilsko cevjo in gasilnim aparatom. Ogledali smo si gasilska vozila in njihovo opremo. Z veseljem so nas sprejeli v šolo, kjer so si bodoči šolarji ogledali, kako poteka pouk v prvem razredu.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje