V petek, 16.05.2014 ob 10. uri smo imeli srečanje s starimi starši. Kot tudi v preteklih letih, se je tudi tokrat zbralo veliko število povabljenih. Srečanje smo pričeli v cerkvi Sv. Antona, kjer smo skupaj z otroki pripravili šmarnice. Otroci zo uprizorili zgodbo o čudežni ozdravitvi deklice Tončke, sledila je molitev in litanije. Otroci so ves čas aktivno sodelovali. Šmarnice smo popestrili tudi s pesmijo. Otroci so stare starše in sorodnike ob koncu obreda obdarili in jih povabili še na pogostitev v vrtcu. Skupaj smo preživeli prijetno dopoldne, za kar se vsem obiskovalcem prav lepo zahvaljujemo.
Damijana Leben













Users Today : 3
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 212
Users Last 30 days : 1092
Users This Month : 798
Total Users : 1340253
Your IP Address : 216.73.217.37

