• Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Your IP Address : 34.204.169.230

Obisk v tovarni Domel

V vrtcu smo bili veseli povabila s strani staršev otrok, ki obiskujejo vrtec, da si lahko ogledamo tovarno Domel.

Andrej Šuštar nas je organizirano vodil po tovarni in se dogovoril s starši, ki delajo v tovarni, da so predstavili svoje delo. Otroci so bili res veseli, ko so imeli priložnost videti, kaj delajo njihovi starši in jim je to veliko pomenilo.

Dobili so prvo predstavo, kaj vse se dogaja v tej veliki stavbi, ki smo jo do sedaj gledali samo od zunaj, ko smo se sprehodili mimo. Še posebej fantje so bili zainteresirani za delo v tovarni in so obljubljali, da se bodo pridno učili v šoli, da bodo lahko na računalniku ustvarjali in upravljali stroje, tako kot so to videli v tovarni Domel.

Zahvaljujemo se vodstvu tovarne, ki nam je omogočilo obisk tovarne ter staršem Boštjanu Gartnerju, Marti Bertoncelj, Romanu Mohoriču, Andreju Šuštarju in Karmen Nastran Mohorič, za čudovito predstavitev in pogostitev. Hvala.

Marjeta Nastran