V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Obisk v tovarni Domel

V vrtcu smo bili veseli povabila s strani staršev otrok, ki obiskujejo vrtec, da si lahko ogledamo tovarno Domel.

Andrej Šuštar nas je organizirano vodil po tovarni in se dogovoril s starši, ki delajo v tovarni, da so predstavili svoje delo. Otroci so bili res veseli, ko so imeli priložnost videti, kaj delajo njihovi starši in jim je to veliko pomenilo.

Dobili so prvo predstavo, kaj vse se dogaja v tej veliki stavbi, ki smo jo do sedaj gledali samo od zunaj, ko smo se sprehodili mimo. Še posebej fantje so bili zainteresirani za delo v tovarni in so obljubljali, da se bodo pridno učili v šoli, da bodo lahko na računalniku ustvarjali in upravljali stroje, tako kot so to videli v tovarni Domel.

Zahvaljujemo se vodstvu tovarne, ki nam je omogočilo obisk tovarne ter staršem Boštjanu Gartnerju, Marti Bertoncelj, Romanu Mohoriču, Andreju Šuštarju in Karmen Nastran Mohorič, za čudovito predstavitev in pogostitev. Hvala.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje