V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317907
Users Today : 0
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 217
Users Last 30 days : 969
Users This Month : 554
Total Users : 1317907
Your IP Address : 3.236.116.27

Športno dopoldne

V četrtek, 13.3. 2014, je bilo jutro v Antonovem vrtcu polno pričakovanja. Napočil je namreč dan, ko so se otroci srednje in starejše skupine odpravili v športno dvorano. Takoj po zajtrku smo pohiteli v garderobo, se obuli in oblekli, vsak pa si je na rame oprtal svoj nahrbtnik s pravo športno opremo. Sprehodili smo se do Dašnice, tam pa zagledali težko pričakovano športno dvorano. Namestili smo se v dve garderobi in čevlje ter jakne zamenjali za kratke hlače, majice in copate. Sledilo pa je najboljše… telovadba v tako veliki telovadnici. Najprej smo se tako, kot se za športnike spodobi, ogreli, da se ne bi kdo poškodoval. Potem pa smo pripravili pravi tobogan iz letvenika, postavili smo ovire, hodili po gredi, se preizkusili, kako nam gre lovljenje in metanje žoge ter se za nekaj minut celo prelevili v prave rokometaše in kot za stavo zadevali gole. Za zaključek pa smo velik prostor izkoristili še za igro Črni mož. Prav vsem se je zdelo, da je čas čisto prehitro minil, vendar smo se morali preobleči in se vrniti v vrtec na kosilo.

Kristina Lotrič

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje