• Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Your IP Address : 34.204.169.230

Svet okoli nas

Izvajali smo različne dejavnosti na temo – svet okoli nas. Spoznavali smo Selško dolino, še posebej kraje v katerih so doma otroci iz našega vrtca. Pestrost Slovenije smo spoznavali s pomočjo zelo nazornega zemljevida Slovenije, ki prikazuje običaje, kulturo in tradicijo posameznih slovenskih krajev.

Obiskali smo prenovljeno knjižnico v Železnikih. Knjižničarka Tatjana Šmid je otrokom predstavila različne vrste knjig in nas popeljala po knjižnici ter povedala pravljico. Izposojene knjige smo shranili v zato namenjen nahrbtnik in se dogovorili, da se znova kmalu vidimo.

Ana Lušina nas je popeljala po športni dvorani in nam predstavila prostore in dejavnosti, ki potekajo v tej stavbi. Otroci so z navdušenjem opazovali športne dejavnosti učencev, ki so v tem času potekale v dvorani.

Danijela Kenda je prodajalka v trgovini s čevlji. Prijazno nam je razkazala trgovino. Otroci so si najbolj zapomnili, da so lahko obuvali različne čevlje.

Vsem, ki ste nam omogočili, da smo spoznali naše širše okolje se najlepše zahvaljujemo.

Marjeta Nastran