V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1313950
Users Today : 4
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 234
Users Last 30 days : 909
Users This Month : 708
Total Users : 1313950
Your IP Address : 34.204.169.230

Svet okoli nas

Izvajali smo različne dejavnosti na temo – svet okoli nas. Spoznavali smo Selško dolino, še posebej kraje v katerih so doma otroci iz našega vrtca. Pestrost Slovenije smo spoznavali s pomočjo zelo nazornega zemljevida Slovenije, ki prikazuje običaje, kulturo in tradicijo posameznih slovenskih krajev.

Obiskali smo prenovljeno knjižnico v Železnikih. Knjižničarka Tatjana Šmid je otrokom predstavila različne vrste knjig in nas popeljala po knjižnici ter povedala pravljico. Izposojene knjige smo shranili v zato namenjen nahrbtnik in se dogovorili, da se znova kmalu vidimo.

Ana Lušina nas je popeljala po športni dvorani in nam predstavila prostore in dejavnosti, ki potekajo v tej stavbi. Otroci so z navdušenjem opazovali športne dejavnosti učencev, ki so v tem času potekale v dvorani.

Danijela Kenda je prodajalka v trgovini s čevlji. Prijazno nam je razkazala trgovino. Otroci so si najbolj zapomnili, da so lahko obuvali različne čevlje.

Vsem, ki ste nam omogočili, da smo spoznali naše širše okolje se najlepše zahvaljujemo.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje