V petek, 13. 9. 2013, so nam člani KD Scena predstavili žebljarstvo v Železnikih. Izvedeli smo veliko novih stvari, da so bili ljudje, ki so kovali žeblje žebljarji in ne kovači; da so žeblje kovali ponoči; da mora biti železo zelo vroče, da se lahko kuje; da so imeli žebljarji posebno obutev cokle; da so staršem pomagali tudi otroci;… Najbolj nam je bilo všeč, da smo lahko sami kovali žeblje.
Hvala za zelo izčrpno predstavitev!
Mira Benedičič












Users Today : 3
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 254
Users Last 30 days : 1151
Users This Month : 618
Total Users : 1340073
Your IP Address : 18.97.9.170

