V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Obisk

1312047
Users Today : 8
Users Yesterday : 24
Users Last 7 days : 186
Users Last 30 days : 719
Users This Month : 160
Total Users : 1312047
Your IP Address : 3.235.60.197

Zahvalna maša

V soboto, 15. junija, smo se zbrali na Sv. Lenartu na zaključku šolskega leta 2012/2013, kjer smo pospremili Anjo Kejžar, Vida Čemažarja, Ines Šturm, Žiga Purgarja, Tonko Rovtar, Domna Debeljaka, Ajdo Ravnihar, Miha Močnika, Valentino Kavčič in Lucijo Demšar, kar deset otrok, ki bodo septembra prvič stopili v kar pet osnovnih šol (Železniki, Sorica, Selca, Dražgoše in Sv. Lenart).

Najprej smo imeli sv. mašo, ki jo je daroval g. župnik Tine Skok. Otroci so peli ob inštrumentalni spremljavi vzgojiteljic. Starši bodočih šolarjev pa smo igrali igrico o izgubljeni ovčki.

Ob koncu smo se zahvalili vsem sodelavcem Antonovega vrtca za njihovo ljubezen do dela in otrok. Posebej se je zahvalila družina Rovtar iz Selc, saj so njihovi otroci že od vsega začetka leta 1995 v vrtcu, sedaj pa se poslavljajo.

Nato smo se preselili na igrišče k šoli, kjer so otroci iz starejše skupine dobili diplome Bralnega nahrbtnika, mali maturantje pa so dobili darila in zapeli pesem »Mi smo mali maturantje«. Ker je bil čas kosila, smo nadaljevali s piknikom.

Naj se na koncu še enkrat zahvalimo vsemu osebju v vrtcu in vsem, ki ste pomagali pripraviti to srečanje!

HVALA!

»Veselje je povsod, samo poiskati ga moramo. Ena kapljica premore cel mesec veselja.«

Anica in Tone Demšar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje