Kot vsako leto, smo tudi letos med jesenskimi počitnicami gostili šolarje nekdanje vrtičkarje. Druženje je bilo res prisrčno, saj je prišlo kar 36 povabljenih otrok, ki so obujali spomine na brezskrbna leta v vrtcu. Skupaj smo peli, ugibali, se igrali in zabavali. Vsak šolar je otroku iz vrtca narisal risbico in mu jo podaril.













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 238
Users Last 30 days : 1116
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.217.154

