Ste že kdaj prespali v vrtcu? Veliko vas je, ki lahko odgovorite pritrdilno, saj je v Antonovem vrtcu čarobna noč v predbožičnem času že tradicionalna. V petek, 12.12.2008, so otroci starejše skupine prišli ob 18. uri v praznično okrašen vrtec, kjer so najprej peli in prisluhnili trem šolarkam z instrumenti. V delavnicah so izdelovali jaslice iz blaga in volne ter praznično okrasje za jelko in igralnice. Vzgojiteljice so z dramatizacijo pravljice Žabec pozimi poskrbele za smeh in zabavo. Vrhunec je bil seveda ples v pižamah. Za lahko noč nam je škrat prebral pravljico, angelčki pa so otroke še pobožali in pokrižali. Starši so prišli v soboto ob 9. uri in imeli smo si veliko povedati.













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 208
Users Last 30 days : 1088
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.216.250

