V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1313950
Users Today : 4
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 234
Users Last 30 days : 909
Users This Month : 708
Total Users : 1313950
Your IP Address : 34.204.169.230

Zaključek šolskega leta 2022-2023, 1.del

V soboto, 3. junija 2023, smo doživeli poseben dan, ki smo ga vsi nestrpno pričakovali. Tokrat smo se še posebej zavedali, da nič ni samoumevno in da je vsak poseben dan, ki ga lahko preživimo skupaj, darilo.

Naš zaključek šolskega leta je bil poln hvaležnosti in veselja. Začeli smo z zahvalno sveto mašo, ki nas je združila v skupno molitveno izkušnjo. Nato smo se zbrali pred vrtcem in skupaj praznovali. Otroci so prejeli priznanja za svoj uspešno opravljen športni program Mali sonček in Pravljični vrtiljak. Njihov nasmeh in ponos sta nam ogrevala srca.

Otroci so najtežje dočakali, ko so nas starši bodočih šolarjev presenetili z izjemno dramsko igrico O osličku, ki je šel pogledati svet. Ob njihovem trudu, ljubezni in predanosti smo občutili podporo in skupno veselje do naših otrok.

Da bi zaključek še dodatno posladkali, so starši pripravili slastno pogostitev, ki smo jo lahko vsi uživali.  Počutili smo se povezane in hvaležne za ta dragoceni  čas.

Besede Mateje Nastran, ki je v imenu staršev izrazila svojo  hvaležnost vrtcu, so nas spomnile, kako pomembno je imeti starše in skupnost, ki nas podpira in verjame v nas.

Damijana Leben

 

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje