V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Prosim
    Deček pri kosilu: “Še bi jedel.” Deklica, ki sedi poleg njega: “Kaj pa PROSIM, pa to?”

Obisk

1318576
Users Today : 23
Users Yesterday : 26
Users Last 7 days : 175
Users Last 30 days : 845
Users This Month : 304
Total Users : 1318576
Your IP Address : 34.204.198.73

Izlet bodočih šolarjev v Hišo eksperimentov

Zjutraj, ko so se otroci prebudili, je bila najbrž njihova prva misel: »Hura, danes gremo na izlet v Ljubljano!« Bil je lep deževen dan, mi pa na poti v udobnem kombiju hitimo proti hiši, v kateri bomo eksperimentirali.

Otroci so se navdušeno lotili raziskovanja in učenja. Na razpolago so imeli kar 60 različnih eksperimentov, kateri so se nahajali v treh sobah velike Hiše eksperimentov. Nekateri poskusi so bili oblikovani tako, da so predstavili značilnosti določenega pojava, drugi pa tako, da so se otroci morali preizkusiti v določenih spretnostih in znanju.  Seveda pa smo se podali tudi na posebno dogodivščino, na kateri smo si ogledali najrazličnejše poskuse z milnimi mehurčki. To je bilo zabavno, da so otroci kar pokali od smeha.

Prijazni animatorji so otrokom radi priskočili na pomoč z nasveti in poskrbeli so, da so otroci poskuse razumeli in da so jih znali zatem sami izvajati.

In ponovno se je izkazalo, da je Hiša eksperimentov res dobra izbira za zaključni izlet, kar so otroci pokazali s svojim navdušenjem.

Damijana Leben


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje