V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Obisk

1310575
Users Today : 22
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 238
Users Last 30 days : 823
Users This Month : 104
Total Users : 1310575
Your IP Address : 34.239.148.127

Izlet bodočih šolarjev v Hišo eksperimentov

Zjutraj, ko so se otroci prebudili, je bila najbrž njihova prva misel: »Hura, danes gremo na izlet v Ljubljano!« Bil je lep deževen dan, mi pa na poti v udobnem kombiju hitimo proti hiši, v kateri bomo eksperimentirali.

Otroci so se navdušeno lotili raziskovanja in učenja. Na razpolago so imeli kar 60 različnih eksperimentov, kateri so se nahajali v treh sobah velike Hiše eksperimentov. Nekateri poskusi so bili oblikovani tako, da so predstavili značilnosti določenega pojava, drugi pa tako, da so se otroci morali preizkusiti v določenih spretnostih in znanju.  Seveda pa smo se podali tudi na posebno dogodivščino, na kateri smo si ogledali najrazličnejše poskuse z milnimi mehurčki. To je bilo zabavno, da so otroci kar pokali od smeha.

Prijazni animatorji so otrokom radi priskočili na pomoč z nasveti in poskrbeli so, da so otroci poskuse razumeli in da so jih znali zatem sami izvajati.

In ponovno se je izkazalo, da je Hiša eksperimentov res dobra izbira za zaključni izlet, kar so otroci pokazali s svojim navdušenjem.

Damijana Leben


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje