V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 49
Users Last 30 days : 200
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 44.200.82.149

Od mresta do žabe

Zelene so njene hlače,

še višje kot bolha skače.

Za dom ji je blatna mlaka,

ponoči pa glasno kvaka!

 

Letošnjo pomlad smo začeli zelo naravoslovno obarvano. V vrtcu smo namreč gojili žabji mrest. Na začetku je bil to le skupek majhnih drobnih kroglic, ki so se nato razvile v majhne paglavce.  Po dobrem mesecu in pol smo dobili prve žabice.  Sedaj čakamo na lepo vreme, da jih spustimo nazaj v naravo. Ves razvoj od mresta do žabe smo beležili na liste. Na temo žab so otroci iz mlajše skupine naredili tudi žabice.  V tem času smo spoznali razvoj žabe, otroci so  pomagali pri skrbi zanje in se veliko novega tudi naučili.

Katja Luznar


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje