V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

Obisk

1315624
Users Today : 29
Users Yesterday : 30
Users Last 7 days : 220
Users Last 30 days : 994
Users This Month : 351
Total Users : 1315624
Your IP Address : 35.174.62.162

Naš rdeči avto

“Moj rdeči avto motor ima, ki br, br, br, br, br, br, br, br, br, br, bra” smo prepevali in izdelali rdeči avto iz velike kartonaste škatle. Najprej smo izrezali okna, nalepili krmilo, hupo in luči. Potem pa smo avto tudi pobarvali in komaj čakali, da se barva posuši, da se bomo lahko igrali v njem. Naslednji dan smo naš avto tudi preizkusili in se z njim odpeljali na izlet.

V mesecu aprilu pa smo spoznali še mnogo drugih prevoznih sredstev, se igrali didaktično igro Poišči pravilno polovico vozila, razvrščali vozila glede na barvo in vrsto prometa. Spoznali smo prometne znake ter varno ravnanje v prometu. V igralnici smo si naredili svojo cesto in vozili vozila po njej. Oblekli smo si tudi odsevne jopiče in se odpravili do glavne ceste, kjer smo na prehodu za pešce varno prečkali cestišče. Na sprehodih smo opazovali promet in prometne znake. Naučili in prepevali pa smo tudi različne pesmi o vozilih.

Neža Šubic


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje