V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

Obisk

1315624
Users Today : 29
Users Yesterday : 30
Users Last 7 days : 220
Users Last 30 days : 994
Users This Month : 351
Total Users : 1315624
Your IP Address : 35.174.62.162

“Šic izza ovinka…”

V petek, 18. 2. 2022, smo se otroci starejše in srednje skupine odpravili sankat na smučišče Rudno. Ta dan smo komaj čakali. Zjutraj smo pozajtrkovali, se oblekli in odšli na parkirišče pred cerkvijo, kjer smo počakali na prihod avtobusa. Ko smo ga zagledali, smo vsi v en glas vzkliknili. Nato smo se počasi vkrcali nanj. Med potjo smo opazovali in občudovali okolico v našem kraju. Nekateri otroci so z navdušenjem pokazali, kje živijo. In avtobus je končno prispel na smučišče. V koloni smo se odpravili na progo za sankanje. Vsak otrok je dobil svojo lopato. In gremooo! Zabava se lahko prične. Spuščali smo se po klančini, se igrali razne igre s snegom, se kepali, kotalili po snegu… Da je bil dan zares čudovit, nam je omogočilo tudi vreme, saj je celo dopoldne sijalo sonce. Ko smo bili že malce utrujeni, smo dobili topel in okusen čaj naše odlične kuharice, za posladek pa piškot. In spet smo imeli dovolj energije, da se zabava nadaljuje! Juhuu! Še nekaj časa smo se spuščali, vsak posebej, pa tudi v skupini (vagončki). Vzporedno z nami so se spuščale tudi vzgojiteljice in veste kaj, na cilju smo bili pred njimi! Ampak, kot pravijo: “Čas teče, nič ne reče”, je tudi nam čas na snegu potekel in morali smo se vrniti domov. Z avtobusom smo se odpravili nazaj proti vrtcu, kjer nas je že čakalo toplo kosilo. Dan ne bi mogel biti boljši. Kako zelo smo uživali, si lahko pogledate tudi na fotografijah. Za ta nepozaben dan smo hvaležni gospodu Srečku Mohoriču, ki nam je sankanje na smučišču Rudno omogočil. “Kdaj gremo spet?”

Tinkara Šmid


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje