Pred karanteno smo se z mlajšo skupino nekega popoldneva že drugič zbrali v vrtcu. Tokrat so bili zraven tudi starši. Za uvod sva z vzgojiteljico Marjeto predstavili vse igre, ki so bile na voljo v igralnici. Veliko je bilo uporabljenih priložnostih (improviziranih) igrač. Otroci in starši so se igrali radovedno, sproščeno in uspešno. Igre so minile tako hitro kot v dopoldanskem času, ko so otroci v vrtcu. Tudi za malico je bilo poskrbljeno, dobili so sok in nekaj sladkega za prigriznit.
Za otroke je bila igralna urica z enim od staršev zelo dragocena, saj se je starš posvetil samo njemu. Vsem je zelo hitro minilo in vsi skupaj smo zelo uživali v popoldanskem druženju.
Špela Rihtaršič













Users Today : 20
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 229
Users Last 30 days : 1109
Users This Month : 815
Total Users : 1340270
Your IP Address : 216.73.217.113

