V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317908
Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 218
Users Last 30 days : 970
Users This Month : 555
Total Users : 1317908
Your IP Address : 3.236.116.27

Zimski športni dan

Sneg, le kje se skrivaš? Otroci v vrtcu te težko čakajo, tebe pa še vedno ni. Ker je bila želja po zimskih radostih velika, smo se odločili, da jo uresničimo. Pri tem nam je na pomoč priskočil gospod Srečko Mohorič, za kar se mu še enkrat lepo zahvaljujemo.

Na lep sončen februarski dan smo se z avtobusom odpeljali do smučišča Rudno. S seboj smo vzeli zimsko opremo, ki je to zimo ostala skrita v omari. V vsej bojni opremljenosti s smučarskimi kombinezoni, rokavicami, kapami in šali smo zagrizli v klančino smučišča. Vsak je s seboj imel lopatko, najmlajši pa tudi tovornjake, kanglice in lopatke. Spuščali smo se po snegu, delali kepe in se igrali. Imeli smo se zelo lepo, zato nam je čas kar prehitro minil.

To je bil res pravi zimski športni dan.

Katja Luznar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje