Zimski športni dan

Sneg, le kje se skrivaš? Otroci v vrtcu te težko čakajo, tebe pa še vedno ni. Ker je bila želja po zimskih radostih velika, smo se odločili, da jo uresničimo. Pri tem nam je na pomoč priskočil gospod Srečko Mohorič, za kar se mu še enkrat lepo zahvaljujemo.

Na lep sončen februarski dan smo se z avtobusom odpeljali do smučišča Rudno. S seboj smo vzeli zimsko opremo, ki je to zimo ostala skrita v omari. V vsej bojni opremljenosti s smučarskimi kombinezoni, rokavicami, kapami in šali smo zagrizli v klančino smučišča. Vsak je s seboj imel lopatko, najmlajši pa tudi tovornjake, kanglice in lopatke. Spuščali smo se po snegu, delali kepe in se igrali. Imeli smo se zelo lepo, zato nam je čas kar prehitro minil.

To je bil res pravi zimski športni dan.

Katja Luznar