V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Obisk

1312047
Users Today : 8
Users Yesterday : 24
Users Last 7 days : 186
Users Last 30 days : 719
Users This Month : 160
Total Users : 1312047
Your IP Address : 3.235.60.197

Predstavitev kolesarjenja

Prav vsi že nestrpno čakamo, da se izza oblakov pokaže toplo sonce, da nas ogreje, napolni z energijo ter da na dan pripeljemo kolesa, poganjalce, tricikle,… Za začetek kolesarske sezone smo v vrtcu nestrpno pričakovali obisk gospoda kaplana Bernarda Rožmana, ki se s kolesarjenjem rad ukvarja. Predstavil nam je dele kolesa, kolesarska oblačila in opremo, pripomočke in pravilno obnašanje kot udeleženec v prometu. Prav tako nas ni pozabil spomniti, da se je pred pričetkom kolesarjenja potrebno dobro ogreti. Z otroki smo se tako vsi dobro ogreli, kmalu pa je sledil kondicijski trening, pri katerem so se otroci z veseljem pognali v tek in čez ovire. Po zanimivi predstavitvi pa že čakamo na kolesarske dneve, da bomo lahko tudi sami preizkusili naša kolesa.

Za super in zabavno predstavitev se mu res lepo zahvaljujemo in mu želimo še veliko varno prevoženih poti s kolesom.

Irena Vodnik

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje