V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1313951
Users Today : 5
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 235
Users Last 30 days : 910
Users This Month : 709
Total Users : 1313951
Your IP Address : 34.204.169.230

Razvoj žabe

»Skočna zelena žabica marsikaj že zna…« Tudi otroci v vrtcu marsikaj že znajo. Da bi znali še več, smo bili v mesecu marcu in aprilu radovedni, kako se razvija žaba. Vemo že, da je žaba zelena, skače ter se oglaša rega-rega-kvak. J Povezava z mrestom in paglavcem pa je bila za mlajšo in srednjo skupino čisto nekaj novega. Razvoj žabe smo vseh skupinah najprej spoznavali preko aplikatov, različnih slik in knjig. Da pa se otroci lažje predstavljajo, smo mrest in kasneje paglavčke imeli nekaj časa kar v našem vrtcu. Otroci so imeli tako možnost opazovati in spremljati razvoj v paglavčke kar v igralnici. Skupaj smo skrbeli za menjavo vode in hrano. V teh dveh mesecih pa smo na temo žabic tudi peli, se gibali in ustvarjali. Otroci so pri tem zelo uživali, hkrati pa se o žabah tudi veliko novega naučili.

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje