V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Ogled razstave otrok Antonovega vrtca na hodniku Občine Železniki

V mesecu marcu in aprilu smo razstavljali izdelke otrok našega vrtca na hodniku Občine Železniki. Razstavo so si ogledali tudi umetniki sami – otroci. Takoj so prepoznali svoje izdelke in pripovedovali, kaj so naslikali. Pri ustvarjanju smo uporabili najrazličnejše likovne tehnike. Svoj delček umetnije so prispevali prav vsi otroci, tudi najmlajši so naredili odtise z rokami in nogami in barvo nanašali na list papirja na najrazličnejše načine. Tisti starejši umetniki so z likovnimi tehnikami izrazili svoje izkušnje in predstave o svetu okrog njih in prikazali prostorsko inteligenco in estetsko občutljivost. Pri ogledu nas je prišel pozdravit tudi gospod župan Anton Luznar.

Marjeta Nastran

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje